MENU
  • ...

    ...

  • ...

    .

    .

Переглядів: 7 | Додав: kdyussh | Дата: 17.03.2020 | Коментарі (0)

Протягом 2019 року вихованці Ніжинської КДЮСШ взяли  участь у понад 90 змаганнях різного рангу: міських, обласних, регіональних, Всеукраїнських та міжнародних, де посіли 138 – І місць, 123 – ІІ місць, 116 – ІІІ місць.

За 2019 рік 5 учнів виконали норматив кандидату в майстри спорту.        

На змагання витрачено ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: kdyussh | Дата: 09.01.2020 | Коментарі (0)

22 грудня команда Ніжинської КДЮСШ прийняла участь У Відкритому турнірі ДЮСШ м.Прилуки. 
І місце -Цюрток Ярослав, Ісаєнко Антон, Ярина Максим.
ІІ місце - Горовий Владислав (боксував не у свої віковій групі та суперник був на 4 кг важче)!

Вітаємо

Переглядів: 25 | Додав: kdyussh | Дата: 23.12.2019 | Коментарі (0)

У суботу пройшов відкритий турнір м.Ромни з боротьби дзюдо присвяченого Дню Святого Миколая.
Результати вихованців Ніжинської КДЮСШ:
І місце - Домашенко Злата
І місце - Овчарик Кіріл
І місце - Косяк Богдан
ІІ місце - Ткаченко Кіріл
ІІ місце - Даниленко Костянтин
ІІІ місце - Литвиненко Егор
ІІІ місце - Шаповалов Алексей
ІІІ місце - Гармаш Іван
Вітаємо учнів та їх тренерів!

Переглядів: 23 | Додав: kdyussh | Дата: 23.12.2019 | Коментарі (0)

14-15 грудня пройшов відкритий Кубок міста Ніжина з боксу. Майже 100 боксерів з Чернігівської та Київської областей взяло участь у цих змаганнях. Команда Ніжинської КДЮСШ показала високу майстерність та жагу до перемоги і ось результат :
Перше місце посіли - Ворона Денис, Цюрток Ярослав, Данилевський Олексій, Бобиренко Андрій, Заковряжин Ігор, Кущ Даніїл та Горовий Владислав.
Друге місце - Ярина Максим, Примушко Андрій, Ярмоленко Павло.
Третє місце - Ісаєнко Антон.

Переглядів: 25 | Додав: kdyussh | Дата: 16.12.2019 | Коментарі (0)

В останній день осені вихованці Ніжинської КДЮСШ прийняли участь у відкритому чемпіонаті ОКДЮСШ "Ніка" з дзюдо присвяченого "Дню збройних сил України" серед юнаків 2009, 2010 р.н. та дівчат 2009-2010 р.р.н.

Расковалов Фелікс та Турчин Матвій стали переможцями чемпіонату, а бронзовими призерами стали Жимань Тимур, Полуцький Кіріл та Лісовець Артур.

Вітаємо юних дзюдоїстів!

Переглядів: 27 | Додав: kdyussh | Дата: 05.12.2019 | Коментарі (0)

28-29 листопада в Чернігові відбувся чемпіонат КПНЗ ДЮСШ "Атлет" з боксу серед боксерів усіх вікових груп.

Серед переможців чемпіонату виявилися і вихованці Ніжинської КДЮСШ:

І місце посіли - Сердюк Денис та Володько Дар'ян, ІІ місце - Данилевський Олексій, Гопанчук Нікіта, Кемпа Андрій.

Вітаємо!

Переглядів: 26 | Додав: kdyussh | Дата: 05.12.2019 | Коментарі (0)

У стінах Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулася зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Дзюби, начальника управління освіти Станіслава Крапив’янського з тренерами та волейболістками школи.

Представники влади передали юним ніжинським спортсменам подарунки від голови ради товариства  «Чернігівське земляцтво» Віктора Ткаченка, зокрема 13 комплектів кімоно, 6 волейбольних м’ячів та мати для легкої атлетики.

Директор спортивної школи Валерій Зінченко подякував за подарунки голові ради  товариства «Чернігівське земляцтво» для придбання необхідного спортивного інвентаря. А також висловив подяку за підтримку міській владі, депутатськ ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: kdyussh | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

18-20 листопада 2019 року в Харкові пройшов відкритий турнір «Кубок мера» з дзюдо.
В активі наших дзюдоїстів 5 медалей
І місце - Ткаченко Кіріл
ІІІ місце - Полтавцев Антон, Жимань Тимур, Турчин Матвій, Назаренко Дмитро.
Вітаємо!

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: kdyussh | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

На початку листопада на лісовому масиві р-ну Гуньки пройшов Чемпіонат м.Ніжина з маунтенбайку, де змагалися учні відділення велоспорту спортивних шкіл Ніжина та Чернігова.

Змагалися у трьох вікових категоріях:

2001-2002 р.р.н. - І місця у груповій гонці на час та гонці з роздільним стартом виграв Лісовий Володимир; ІІ місця посів Круглій Дмитро.

2003-2004 р.н. - ІІІ місця  в обох гонках посів Підгайний Богдан.

У віковій категорії 2005-2006 р.р.н. - у  груповій гонці на час та гонці з роздільним стартом - І місця виборов Хоменко Ярослав, ІІ місця - Зарубін Дарій.

 

Переглядів: 40 | Додав: kdyussh | Дата: 14.11.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 25 26 »

uCoz